4girls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4girls

un forum doar oentru fetele cool
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareCrazy-zone

 

 Sonia diary

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 5:05 pm

Dear Diary


Nu cred ca trebuie sa uit asta sa-ti scriu!Deci astazi la scoala profesoara de dans a anuntat un spectacol care este peste 2 saptamani! cheers Eu am fost aleasa printre dansatoare si a trebuit sa-mi iau si un partener Wink Nu red ca trebuie sa va spun pe cine am ales pentru ca stiti:Heiden!Astazi dupa ore am inceput primele repetitii.Afost minunat!Pot sa spun ca el este cel mai bun dansator dintre toti baietii Oh i'am happy !Trebuie sava arat cateva dintre costumele pe care sa le port eu(facem mai multe dansuri).Apropo, trebuie sa o sun acum pe Chelia si sa o intreb daca ea a fost aleasa 54754745.
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 5:18 pm

Dear Diary


[right]Hei, mai stiti de pisica mea cu cei 2 pisicuti mici?Sunt asa de draguti?Am apucat pana la urma sa fac o poza cu ei.Sunt amandoi albi cu cateva dungi negre si se cam iau la cearta cateodata!Deci asa arata ele : Sonia diary - Pagina 2 121ft.1209827500
Cea cu ochi deschisi e Miki Wink si cealalta este Didi Wink (Nu mai stiam ce nume sa pun si Anni le-am pus pe astea eu am pus numele doar lui Kitty) deci sunt niste dragute dar si nazdravane, manaanca aproape orice si mereu se urca pe mn.Am noroc ca pana acum de cate ori au stat pe mn cand scriam in jurnal nu l-au sfasiat Oh i'am happy


Ultima editare efectuata de catre pink`girl in Sam Mai 03, 2008 5:57 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 5:51 pm

dear Diary



Am vb acum cateva min cu Chelia si a fost si ea aleasa impreuna cu Albert!Deci trebuie sa va arat si ce rochii voi purta http://www.brumihar.ro/productPictures/thumbs/medium/rochiideseara/rochie%20seara%20CRISTINA.jpg http://www.brumihar.ro/productPictures/thumbs/medium/rochiideseara/rochie%20seara%20LIVIA.jpg !Sunt dragute pozele nu?Mie-mi plac la nebunie!Le-as purta daca as putea la intalnirile mele!Apropo ca veni vorba de intalniri astazi sunt foarte nervoasa pe Heiden!A fost invitat la ziua Alinei care l-a invitat(singurul baiat de acolo) doar ca sa stea mai aproape de el Nervos Nervos !Ar fi trebuit sa planific o intalnire atunci si am sa vb cu el la tel poate renunta ca sa iasa cu mn cheers !Si sa nu uit sa va arat ce mi-a dat astazi Heiden la scoala:Un lantisor http://tbn0.google.com/images?q=tbn:Isk9xRDwUBle5M:http://www.fashionguru.ro/images/pa60m4.jpg , O bratara http://tbn0.google.com/images?q=tbn:xyjt2_LZDyHWCM:http://www.all4him.ro/images/LI951896.jpg si niste cercei http://tbn0.google.com/images?q=tbn:HeluXny_nTKTOM:http://www. , si o inimioara de argint http://tbn0.google.com/images?q=tbn:2JRijrKakymaqM:http://www.clubafaceri.ro/files/clients/39/47913/product19721_big.jpg cheers nu e super?E cel mai dragut baiat 75689365756


Ultima editare efectuata de catre pink`girl in Sam Mai 03, 2008 5:57 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 5:57 pm

Dear Diary


Am o mica intrebare!Oare Alina si sora ei dc nu se muta in alt oras?Aceasta intrebare este ca un vis ale meu(sa plece).Este un vin implinit!Astazi am auzit ca Heiden vb cu fratele lui albert despre ele doua ca au plecat!Eu am ascultat pana ce am auzit ca le pare rau si atunci am intervenit si eu salutandu-i si intrebandu-i despre ce vb si atunci mi-au zis si mie inafara de partea aceea ca le pare rau Nervos !Si mi-a iesit foarte bn cea cu intalnirea in loc de ziua Alinei.Deci ma-m ales din nou cu o intalnire!
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 6:27 pm

Dear Diary


Astazi trebuie sa se intoarca mama si Anni!ce ghinion!macam a cam trecut pedeapsa mea si daca va afla Anni de mn ca voi dansa in spectacole pe tara sau pe judete va fi moarta de ciuda cheers adora dansul!Acum sa spun si partile bune!Spectacolul va fi intr-o sala mare care are peste 5000 de locuri pentru oameni si eu sunt foarte emotionata si acum fac impreuna cu restul fetelor alese decoratiuni si verificam costumele sa fie curate pentru ca spectacolul este peste 3 zile cheers Deabia astept!Dupa ce am terminat decoratiunile ne-am apucat din nou de repetitii si a fost super mai putin partea in care ma-m lovit!Ei acum ma mai si lovesc dar aricum nu ma-m lovit foarte tare Wink
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 6:31 pm

Dear Diary

O nu!!!Noi fete se mutamaine la scoala:Dany si Comi!Sper sa nu fie increzute,... ca Alina si sora-sa!Ca daca sunt asa morrrrrrrr Nervos Nervos Nervos !Dar nu vrau nici sa se apropie foare mult de Heiden
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 6:36 pm

Dear Diary


Astazi mi-am invitat toate prietenele mele l-a mine acasa inainte ca mama si Anni sa vina!dupa 5 minute dupa ce au plecat mama si Anni erau la usa!
Apropo am o veste noua!Ma mut la o casa super tare!Tata mereu lucreaza la ea si va fi super:piscina... !Am un nou leptop ca sa pot intra pe ent si jurnalul meu secret va fi tinut bn la mn si voi scrie mereu cheers
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 6:40 pm

Dear Diary


Sunt super mega furioasa!Una din acele fete Dany s-a apropiat super mult de Heiden!Dar Heiden care ma place pe mn i-a zic "nu ma intereseaza decat Sonia alta fata nu, si oricum esti cam uratica" 65265 65265 !ce misto!e super Heiden!Stie ce sa le spuna fetelor(unora)
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 6:45 pm

Dear Diary


Am gasit in calculatorul tatei o poza cu casa noastra!e super!trebuie sa o pozez si sa o pun aici!e super!sper ca va arata cum a fost acolo! 54623743

Am pozat-o si acum uitati-o: piscina http://4swim.ro/galerii/piscina%20exterioara%20cu%20skimmer.gif
Casa: http://www.ungureanuinstalcom.ro/imagini/bucov.jpg
E super asai?va place? Friends !O sa-mi invit toate prietenele cand am sa o termin!Apropo am facut doar jumatate din ea Oh i'am happy
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 6:48 pm

Dear Diary



Sa ma opreasca cineva din ras!sunt pe jos de ras!Nu se poate nu ma mai pot opri 65265 65265 !Deci Heiden si Albert nu numai ca sunt frati super draguti dar au niste replici super haioase pentru cele doua fete! Oh i'am happy !Ce tare nu?Nu te mai poti opri din ras cand il auzi 65265 65265
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 7:02 pm

Dear Diary


Ce noroc pe mn!Mama a si uitat de pedeapsa dar eu cu mama il mai ajutam pe tata la casa dar lenesa de Anni niciodata nu ajuta pe nimeni!Ea doarme Sleep !Si vreau sa vb cu Heiden despre ce a facut astazi:din nou
Mi-a trimis un buchet de flori: http://www.elegantgift.ro/img/flowers/thumbs/big/247_45acd2d307b36.jpg si o cutie de ciocolata http://www.elegantgift.ro/img/flowers/thumbs/normal/1145_45b0f77308d1c.jpg pe amandoua era un biletel:Esti cea mai tare fata pe care am intalnit-o si nu o sa lasam pe nimeni sa stea intre noi, Heiden Wink
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 7:07 pm

Dear Diary



Tata intrece orice masura!Vrea ca casa noastra sa fie cat mai frumoasa!Va pune un balansoar, piscina cu am zis si nu mais tiu ce mai zicea. http://www.mobmiriam.com/balansoar.jpg dar macar va fi mai frumoasa!Sper sa nu-i mai vina si alte idei nebune ca asta Nervos
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 7:10 pm

Dear Diary


Heiden ma sunat si m-a intrebat daca merge bn cu casa!Iar dupaia a spus ca au venit verisoarele lui si a inchis.Dar tata mai are niste idei trasnite! 9342195034 Vra acum sa faca si alte prostii pe acolo cum ar fi un cort de 10m in curte si niste scaune care se pot intinde pentru piscina!OOO NUUUUU sper sa nu-i mai vina alte idei
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 7:16 pm

Dear diary


Acum cateva min vb cu prietenele mele si merg cu sorina la mall pentru a lua cate ceva Wink
Ma-m intors jurnalule si a fost super mi-am luat niste parfumuri, reviste de moda, haine, rochii, fuste, maieuri, pantofi si multe altele Wink
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 7:59 pm

Dear Diary

Tata acum a pus si o fantana!nu am poze cu fantana pe care vrea sa o puna dar am sa o pun1 bounce !casa e aproape gata dar tata vrea sa faca un coltisor pentru cele 2 pisicute si pisica cea mare in care sa fie soricei falsi si ppagali zburatori falsi(cu telecomanda controlati) si va fi super!Cateodata ideile tatei trasnite sunt bune dar doar cateodata!Apropo de ideile tatei si-a luat masina tata super masina in masina
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 8:22 pm

Dear Diary


Ufff!Nu pot sa cred! Sonia diary - Pagina 2 410227 Heiden e plecat din oras 1 zi! Sonia diary - Pagina 2 77206 ce ma fac?Nu pot sa stau o zi fara sa-l va sau sa-i vorbesc!ma duc sa verific posta
Am verificat-o si ghiciti:am primi tun bilet de la Heiden:Sonia sa nu-ti fsci griji ,stau doar 1 zi uite o poza cu mine ca sa nu ma uiti :hugs & Kisses: 75689365756
E cel mai dragut dintre toti baieti!Si sa nu uit!Acum sunt la casa cea noua!e la fel ca in imagine Sonia diary - Pagina 2 256990 !Ador casa aia dar nu ami mult ca Heiden I love you
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Sam Mai 03, 2008 8:41 pm

dear DIary


Am vb cu CHelia la Tel dar si ea se plictiseste la fel de rau ca mn!Ghinionul meu ca-i noapte si nu pot face o baie dar ma duc cu tata la restaurant si cu mama si Anni.Oare ce face Heiden acum? Sonia diary - Pagina 2 652399
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Lun Mai 05, 2008 5:30 pm

Dear Diary


Sall jurnalule!Scz ca nu am mai scris dar ma-m mutat cu toate lucrurile in noua casa si nu am mai avut timp!E super!Am invitat toti colegii mei inafara de cele noi venite Nervos si ne-am distrat super tare.Si apropo Heiden s-a intors cheers !E super tare bounce .
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Lun Mai 05, 2008 5:32 pm

Dear DIary


Astazi a fost primul dans al meu de la spectacol! cheers A fost super!A fost minunat!Eu am dansat cel mai bine dintre toate(si Chelia sa nu uit).Noi doua am fost pe primul loc!
Am uitat sa va spun ca este si cu note pe care le-am dat juriul si eu cu Chelia am loat doar 10!Yupppyy cheers
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Lun Mai 05, 2008 6:00 pm

Dear Diary


Ma-m intors de la mall cu prietenele mele defapt cu miki si acum am dat de mancare pisicilor si as face o baie-n piscina dar afaraa ploua!ce pacat e asa de frig si de urat afara!Apropo sa nu uit ne-am prins ploaia pe drum si am gasit un caine foarte dragut arata cam asa http://www.hickerphoto.com/data/media/65/husky.jpg si la-m pozat ca sa vi-l arata pentru ca nu-l puteam lua acasa ca aveam pisicile dar l-a luat Miki cheers .Nu-l puteam lasa acolo
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Lun Mai 05, 2008 6:02 pm

Dear DIary


Ma plictisesc asa de mult si nu mai stiu ce sa mai fac!Urasc un singur lucru!Atunci cand Heiden pleca si cred ca ar mai fi unul:Cand pisicile mele imi ia jurnalul si-l arunca in fata lui Anni sau in fata mamei Nervos .Imi vine sa le omorrrrr.Ce ma enerveaza pisicile astea cateodata,nu se poate Te sparg .Ce ghinion ca am pisicile astea neastamparate dar sunt si dragute cateodata
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Lun Mai 05, 2008 6:05 pm

Dear Diary


Am cautat in toata casa pisicile si am gasit-o pe ce-a mare si unul mic!NUuuuuuuuu!Nu pot sa cred!Imi lipseste un pui!Trebuie sa-l gasesc!Oare unde o fi?Poate este prin curte dar la-m cautat si tot nu este!Oare dc a plecat?
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Lun Mai 05, 2008 6:11 pm

Dear Diary


Am mai cautat atent peste tot dar nu e!Dar sa vedeti si voi unde era!Nu ca la-m gasit dar s-a intors la mn cu un jurnal.Ghiciti al cui era.Era al lui Anni pentru ca ia-m vazut numele pe coperta!Deci sa vedeti si voi ce a scris: "Astazi sora mea a fost pedepsita cheers .Yuuuppyy,am scapat de ea o luna." "Astazi ma-m indragostit de noul meu coleg din clasa, il iubesc, darnu trebuie sa afle nimeni maia les mama si Sonya Wink Trebuie sa am grija de jurnal", am prins-o de data asta pe Anni cu iubirea ei Oh i'am happy .O sa fie si ea pedepsita chiar mai rau pentru ca-mi arata mie despre iubitii mei si despre ai ei nu vb.Ce enervanta Nervos
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Lun Mai 05, 2008 6:23 pm

Dear Diary

Nu pot sa cred ca nu a inteles nmimeni ce am vb despre noul coleg, deci mai repet odata
Nu era vbcde noul coleg al meu, doamne, nu la-s lasa pe Heiden petru nik in lume.Era vb despre jurnalul lui Annni acela la care am pus "..." asta am gasit in jurnalul ei
Si apropo e pedepsita 3 luni la spalat vase in bucatarie si nu are voie sa iasa din casa cheers .Am scvapat de ea
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10Lun Mai 05, 2008 6:36 pm

Dear Diary


Astazi la scoala a fost super doar ca afara ploua in continuarea si nu putem face nik!Maine avem un examen la mate si nush nik!Trebuie sa ma duc sa invat!Nu prea am chef deloc de invatat dar nu am ce face.Asta-i scoala si trebuie sa iau nota buna ca altfel nu mai am voie sa ies cu prietenii si va trebui sa stau in casa sa book
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sonia diary - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 2 Alarm-10

Sus In jos
 
Sonia diary
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4girls :: Sfarsitul :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: