4girls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4girls

un forum doar oentru fetele cool
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareCrazy-zone

 

 Sonia diary

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Mar Apr 29, 2008 1:18 pm

Dear Diary


Buna!Eu sunt Sonia am 19 ani si sunt din Bucuresti.Am o sora mai mica pe nume Anni care are 15 ani!Am 1,70 m si cam 45 Kg.Sunt foarte fericita si energica si imi place foarte mult sa stau cu prietenii.Eu si sora mea suntem nascute in aceiasi zi dar in ani diferiti adica pe 3 martie
Asta sunt eu: Sonia diary 5treyytrdk7


Ultima editare efectuata de catre pink`girl in Vin Mai 02, 2008 4:26 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Mar Apr 29, 2008 2:13 pm

Dear Diary


Azi e ziua mea de nastere.Azi-dimineata ma-m trezit cu mare chef de viata!Nu vreau sa pierd nici o secunda din aceasta zi superba!Pana la urma am dreptate sau nu cand spun ca asta e singur zi din an care e in intregime a mea?Stiam exact ce doreau mama, tata si Anni, sa intre pe furis in camera mea crezand ca eu dorm.Eu ma trezisem si ma gandeam la "mica surpriza" de azi.Au venit toti langa patul meu in care stateam gandindu-ma la stiti voi ce, tinand in mana un tort cu ciocolata preferata mea.Au inceput sa-mi cante si am uitat ce face Anni in fiecare an(mereu uit), ma spoi pe fata cu tort si pentru ca era si ziua ei am spoit-o si eu!A inceput o adevarata bataie cu tort!! :P Mai bn termin bataia si plec la scoala. cheers


Ultima editare efectuata de catre pink`girl in Vin Mai 02, 2008 4:25 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Mar Apr 29, 2008 3:12 pm

Dear diary


Azi la scoala a fost super tare!toata lumea imi zicea la multi ani si prietenele mele sa-u purtat extraordinar cu mn.Ma-u asteptat la intrare unde mi-au dat un pachet urias.Eram super curioasa sa vad ce-i in el si cand la-m deschis acolo era un set intreg cu reviste adunate despre moda.Am fost super fericite.Mai tarziu am aflat ca toata scoala stia de ziua mea si pana la urma si baietii mi-au urat la multi ani.Astazi as fi luat un 4 la romana dar fiind ziua mea doamna mi-a pus un 10*.Ce noroc am avut ca azi a fost ziua mea! I love you


Ultima editare efectuata de catre pink`girl in Vin Mai 02, 2008 4:25 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Mar Apr 29, 2008 4:10 pm

Dear Diary



Seara asta a fost una super.Deci sa va povestesc:Eram in camera mea la calc si ascultam muzica cand mama ma trimite in garaj sa ii aduc cateva lucruri!Pana la garaj erau doua drumuri:prin casa si pe afara.Eu am luat-o pe afara si mama s-a dus repede in garaj pe partea cealalta!Am ajuns in garaj unde cand am aprins lumina toti prietenii mei au inceput sa tipe si sa arunce confetii si baloane pe mn!Intr-un colt erau stranse niste cutii de cadoi foarte frumoase!Deci am primit:Am primit multe bluzite fustite si foarte multe rochii la moda si cel mai special a fost cel de la parintii mei(o pisica pe nume kitty ,adevarata) si cel al lui Anni(o carte cu moda din toata lumea).


Ultima editare efectuata de catre pink`girl in Vin Mai 02, 2008 4:25 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Mar Apr 29, 2008 5:42 pm

Dear Diary



Am fost asa impresionata de ziua mea de astazi si am uitat sa vb despre sora si familia mea.ea este sora mea Sonia diary Ghghsgw5
Din pacate cu parintii mei nu am.Deci sora mea are 15 ani este cu 4 ani mai mica dar suntem nascute in aceiasi zi, 3 martie.e la fel ca mn emo girl si e foarte simpatica(cateodata).Din cand in cand ne mai si certam dar ne plictisim singure si ne impacat!e la aceiasi scoala si are si un iubit pe nume Heyden.



Ultima editare efectuata de catre pink`girl in Sam Mai 10, 2008 8:03 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Mar Apr 29, 2008 6:27 pm

Dear Diary



Seara asta nu se termina asa usor din pacate!Chiar daca eu si Anni ne mai batuseram cu tort ma-m enervat si am inceput din nou bataia iar garajul era plin de mancare, suc si mai ales tort.Deci eu si Anni am fost pune sa facem curat in garaj, dar dc eu?Eu sunt sarbatorita si ar trebui sa stau nu sa fca curat dar pentru Anni nu-i problema!Oricum eu am facut mai putin si am lasat-o pe ea sa aca restul :P .Macar ziua asta a fost distractiva chiar daca nu a fost "Toata A Mea" :(


Ultima editare efectuata de catre pink`girl in Vin Mai 02, 2008 4:24 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Mier Apr 30, 2008 4:33 pm

Dear Diary





A trecut ziua mea si a lui Anni chiar daca am uitat sa spun asta.Si ea si-a adus prietenii. :D .Deci eu si Anni azi inainte de ore am fost la un joc de voley si ne-am distrat minunat cheers dar cand am ajuns acasa draguta pisicuta Kitty daramase toate dulapurile din casa!Mama nu era inca acasa si eu cu Anni ne-ama pucat repede de curatenie iar cand mama a venit acasa toata casa era curata si nu a aflat de asta! ☀ ☀ .Acum mi-am terminat treaba draga jurnalule si am vrut sa-ti zic si tie despre ziua asta.Bye Bye. Trebuie sa plec ma striga mama dar mai pe seara poate-ti mai spun cate ceva


Scz ca am uitat si ma-m intors atat de repede dar mama mai poate astepta!trebuie sa ti-o arat pe Kitty.E foarte draguta.Asa aata ea: Sonia diary 16xh5
Sonia diary 16xh5.b69eecd6ee


Ultima editare efectuata de catre pink`girl in Vin Mai 02, 2008 4:24 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Vin Mai 02, 2008 4:22 pm

Dear Diary


Astazi cred ca a fost cea mai tare zi din viata mea!Ziua mea a trecut si acum incep alte zile super tari cheers .Deci sa va povestesc.Astazi la scoala s-a mutat de la o scoala de baieti un super baiat!e super dragut I love you .Am incercat sa vorbesc cu el si m-a intrebat daca as vrea sa merg cu el la un film dupa ore.Eu am zis ca merg si dupaia din pacate se terminase pauza!Dupa ore am mers impreuna cu el la un film super de comedie!Ce dragut!Dupa aceea eu trebuia sa invat pentru testul de maine asa ca ma-m dus impreuna cu el la biblioteca unde sa putem invata book iau dupaia ma-m dus acasa super fericita!Acum vine si o parte mai putin buna!Anni a vazut ca eram mai fericita decat de obicei si m-a luat la intrebari!Pana la urma a nimerit intrebarea dar am raspuns cu NU.Am scapat!Maine poate se mai intampla ceva PIZZA
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Vin Mai 02, 2008 6:21 pm

Dear Diary



Am cam uitat sa va spun despre prietenele mele:Denisa Sonia diary F_gfgrm_529bb1e ,Sorina Sonia diary F_girlm_f267e09 ,si cea mai buna prietena a mea CheliaSonia diary F_grarfdm_94956e1 si o prietena obisnuita Miki Sonia diary F_ytytm_4e034a1 sunt niste fete foarte dragute si acum ma pregatesc sa merg cu ele pe la mall


Ultima editare efectuata de catre pink`girl in Vin Mai 02, 2008 6:41 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Vin Mai 02, 2008 6:40 pm

Dear Diary


Maine am sa am o noua intalnire cu super baiatul cel nou!deci am uiat sa-l prezint!in cheam Heiden are 19 ani ca si mine,e nascut pe data de 14 aprilie si invata foarte bn book .!asa arata el Sonia diary 2lvbcxt1 !e super dragut maia les cu mn iar despre dusmana mea Alina nu vam spus!Moare de ciuda ca eu ma intalnesc cu Heiden si ca el ma place pe mn si nu pe ea.Ea e o mare increzuta se crede cea mai buna si e foarte enervanta Nervos
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Vin Mai 02, 2008 6:47 pm

Dear Diary


Am ceva foarte important sa va spun!deci cred ca o stiti pe cea mai buna prietena a mea Chelia!Albert prietenul ei este fratele lui Heiden!ma-m intalnit cu Heiden si cu Albert iar Heiden Mi l-a prezentat!e un tip dragut si arata cam asa: Sonia diary Nicolaspz3.th
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Vin Mai 02, 2008 6:52 pm

Dear Diary


Ma-m intors de la intalnirea mea cu Heiden si ia ghiciti!Acolo ma-m intalnit cu Alina cea pe care o urasc si era moarta de ciuda:M-a intrebat ce fac aici si ia-m spus ca-s la intalnire impreuna cu Heiden si ca sa-i fac mai rau in ciuda ne-am sarutat in fata ei love
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Vin Mai 02, 2008 6:57 pm

Dear DIary


Cred ca am sa te umplu in cateva zile daca mai scriu mult!Deci Chelia m-a sunat si m-a intrebat cum a fost intalnirea!Si cred ca am spus si mai devreme dar cu cateva min inainte sa sune ea m-a sunat mama Alinei care mi-a zis:"Draga Nonia dc esti asa de rea cu Alina?Dc vorbesti asa de urat despre ea si dc o injuri?".Va dati seama?Eu nu am facut nik din toate aceste minciuni!Daca nu ma credeti intrebati-l pe Heiden care a fost de fata Nervos O urasc mai mult ca pe DRACU.Apropo Alina e sora lui Rama cea mai urata fata si cea mai increzuta,se crede cea mai ffrumoasa
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Vin Mai 02, 2008 7:07 pm

Dear Diary


Maine vreau sa vorbesc cu CHelia si celelalte prietene ale mele si ale Cheliei pentru un plac ca sa io facem si fetelor mincinoase"Miss Mincinoasele"Va spun ce mi se intampla astazi?Imi vine sa o omor pe Alina!L-a sarutat pe Heiden!Oricum Heiden nu o iubeste(o uraste) dar l-a obligat!Deci o urasc Nervos


Ultima editare efectuata de catre pink`girl in Vin Mai 02, 2008 7:12 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Vin Mai 02, 2008 7:12 pm

Dear Diary


Acum e si mai rau!au intrecut amandoua masura!Cum se poate asa ceva?sa o ia si la bataie?Avem noroc u Albert ca daca el nu era ea era acum facuta praf(Chelia).Deci astazi am fost la director impreuna cu Chelia si le-am parat pe cele doua fete care sa-u aparat asa"Dar trebuia sa facem ce am facut, doar ne-au fuat iubitii" 65265 65265 !Au fost pedepsite sa lucreze la curatenia scolii tot anul! Oh i'am happy Super tare!Acum sunt super nervoase pe mn si CHelia
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Vin Mai 02, 2008 7:18 pm

Dear Diary


Asta a fost super!a venit sa vorbeasca cu directorul mama increzutelor si sa vedeti ca mai are putin directorul si-si smulge parul din cap la cat scaldal a facut maicasa! 65265 si acum s-a marit pedeapsa la 1 an si jumatate Friends ce tare!Dar acum am si mici probleme!Anni a gasit jurnalul si i l-a aratat mamei si eu oricum sunt pedepsita sa am grija de tot ce face pisica inn casa si sa spal vasele si sa fac curat timp de o luna! Nervos si asta doar pentru ca a aflat ca am un iubit si ca la-m sarutat Nervos
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Vin Mai 02, 2008 7:23 pm

Dear diary

7838645 7838645 ce ghinion am vb cu Heiden si el merge la parinti lui la cabana cu Albert si Chelia si eu sunt pedepsita dar am noroc ca mama-i plecata cu Anni si eu sunt singura acasa doar cu tata care nu stie nik despre pedeapsa si ma pot duce Oh i'am happy Uraaaaaa!!!!!
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Vin Mai 02, 2008 7:28 pm

Dear Diary


Am vorbit cu tata si este de acord!mama si Anni sunt plecate o luna din tara si eu pot face ce vreau!ia-m zis tatei despre Heiden si ma lasa sa-l invit la o cina iar dupaia voi merge cu el la discoteca si daca vrea si Chelia cu Albert cheers
Despre alte lucruri nu prea mai am ce sa-ti zic jurnalule decat ca Alina si Rama au fost date afara de la scoala din cauza mamei lor care face mereu scandal al director!Ce noroc pe mn si celelalte si ghinion pe ele ca nu mai au baietii cheers
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Vin Mai 02, 2008 7:32 pm

Dear diary


Draga jurnalule cred ca te-am innebunit cu scrisul dar tot vreau sa scriu la tine!Am sa te ascund de acum incolo in dulapul la care am si cheie si am sa ma asigur ca nu mai are nimeni vreo dublura a chei ca sa nu te gaseasca nimeni!O nuuuuuuuuuuu!Ma invadeaza pisica!Kitty e atata de draguta dar si enervanta cateodata!Asteapta sa ma duc sa-i pun mancare si dupaia plec in parc cu Heiden. cheers
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Vin Mai 02, 2008 7:40 pm

Dear diary


Nu pot pleca fara sa-ti zic noua veste!in locul lui Alina si Rama au enit niste fete noi Mony si Miry dar din fericire sunt chiar verisoarele iubitilor nostri:Albert si Heiden!Nu e minunat!?E super!Deabi astpet sa le cunos!Am primit niste imagini cu ele dar nu le gasesc si pisica moare de foame si Heiden ma asteapta afara ca ma mai duc pana-m oras cu el Wink
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Vin Mai 02, 2008 7:44 pm

Dear Diary



Ma-m intors sighiciti u cine ne-am intalnit!Sunt super furioasa!Alina si rama iar sa-u luat de noi si ma-m intalnit si cu verisoarele lui Heiden si ne-am dus la restaurant sa mancam o PIZZA
Acasa tata ma astepta si eu acm scriu aici da dupaia ma duc la TV si mai revin maine!
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Vin Mai 02, 2008 9:26 pm

Dear DIary




verisorele lui Albert si Heiden niste fete cool si dragute mOny are 15 ani si e blonduta si draguta si pare destul de matura aceasta e ea:Sonia diary Emoooooooooooooooooolo7.th
miry are 15 ani si ea si e o fata cool si rebela are insa apope 16 mai mare ca is mony cu un an deci asa este ea:Sonia diary Emobynecromorphinaub7dl0.th mony e nascuta pe 16 iunie iar mity pe 16 august!
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Sam Mai 03, 2008 1:22 pm

Dear Diary


Acvum veni de la masa si vreau sa-ti povestesc ce am facut aseara.Deci am fost plecata cu Heiden la un restaurant si dupaia am vb cu mama si Anni (si tata a vb cu ele) si la-m rugat din suflet pe tata sa nu spune nik despre intalnire!Dupa ce ne-am intors de la restaurant la-m invitat la mn pe Heiden cu familia lui si cu verisoarele lui super dragute!Am mare noroc ca mama-i plecata!Eu nu am mers pentru ca eram pedepsita cheers cheers
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Sam Mai 03, 2008 1:51 pm

Dear Diary


Astazi cand ma-m intors de la scoala pisica mea era intr-un cosulet si ghiciti:a facut 2 pisicuti mici si draguti!Am sa-i pozez si am sa-i pun aici! cheers Si astazi la scoala sa nu uit Heiden mi-a zis ca ma place si m-a invitat la o intalnire in parc in seara asta cheers


Ultima editare efectuata de catre pink`girl in Sam Mai 03, 2008 5:07 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10Sam Mai 03, 2008 4:59 pm

Diar Diary


Trebuie sa va spun ceva!Astazi am gasit in posta un plic super dragut cu inimioare 832754 pe care scria!Te iubesc, Heiden!Si ghiciti ce era in el:in lantisor s o bratara.E super dragut! love castigator.Am mai vb cu el la telefon si chiar el l-a trimis!Era unul din argint exact cum imi place mie!


Ultima editare efectuata de catre pink`girl in Sam Mai 03, 2008 5:05 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sonia diary Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary Alarm-10

Sus In jos
 
Sonia diary
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4girls :: Sfarsitul :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: