4girls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4girls

un forum doar oentru fetele cool
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareCrazy-zone

 

 Sonia diary

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Joi Mai 08, 2008 7:46 pm

Dear Diary

Am fost cu toate prietenele mele sa le prezint fabrica de telefoane,laptop-uri,calculatoare,mp3-uri,IPOD-uri a mamei mele si avems i putin noroc pentru ca acolo este defapt o fabrica nu o firma si acolo doar se fac ... si nu-s decat angajatii.Nu e nimeni altcineva pe acolo.Deci e foarte greu sa le faci.Nush cum reusesc sa le faca acei angajati dar sunt si priceputi
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Joi Mai 08, 2008 7:48 pm

Dear DIary

Maine este ziua lui Mara si eu ia-m luat un teleon samsung negru, un IPOD, un mp3 player si un laptop!Sper sa-i placa ca daca nu i le pot schimba cu alte modele.Deabia astept ziua de maine.

Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Joi Mai 08, 2008 7:58 pm

Dear DIary

Astazi a fost ziua lui Mara!A fost super!I-a placut foarte mult cadoul meu.A fost foarte fericita si a fost o petrecere foarte draguta.Mai intai au fost doar fete si dupaia toata casa s-a implut de baeti(iubitii prietenii fetelor)A venit chiar si Heiden.
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Joi Mai 08, 2008 8:00 pm

Dear Diary

E super super zi!Astazi verisoara mea Lavinia a venit la noi si sta 10 zile si 2 luni!Ce tare!Va dormi cu mine si sora ei Andra care are 15 ani ca si Anni doar cu sora mea si Lavinia are la fel ca mine 19 ani.Cand a venit ia-m dat cadoul ca si cel al Marei dar diferite marci si diferite culori(dupa cum ii plac ei).A fost foarte incantata
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Joi Mai 08, 2008 8:04 pm

Dear Diary

Verisoara mea Lavinia si sora ei Andra, impreuna cu mn si Anni am petrecut o zi intreaga,aproape doua zile, si ne-am distrat super!Doar fte fara parinti ca parintii sunt la lucru si mama Laviniei e la mama la fabrica si tatal lor e la tata la firma!E super tare! cheers

Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Joi Mai 08, 2008 8:06 pm

Dear DIary

AM auzit-o vb pe Chely despre o fata Lyly si nu prea stiu cine e.Oare e verisoara ei sau nu?Am sa vb cu ea la telefon si e chiar adevarat ca-s Happy.Sunt cea mai Happy acum.Ma bucur ca ele sunt aici
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Joi Mai 08, 2008 8:09 pm

Dear Diary

Chely vrea sa faca o super petrecere pentru ca parintii ei vin foarte tarziu. Vrea sa dea una in aer liber ca sa stam sa ne uitat la stele dar nu stiu daca vor fi si baieti.EU zic sa lasam baietii.Sa vedem ce zice ea.Ar fi foarte frumos sa facem in aer liber pana cevin parintii ei
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Joi Mai 08, 2008 8:11 pm

Dear Diary

Gata!AM aflat cine este Lyly!Este verisoara ei cum credeam!Deci Lyly poate va veni maine, vineri, cand vom da si petrecerea pentru ca sunt ore putine si u-s asa de naspa ca celelalte.Va fi o petrecere foarte distractiva maia les ca o vom cunoaste pe Lyly.
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Joi Mai 08, 2008 8:13 pm

DEar Diary

Petrecerea lui CHely e la ora 16:00 si vom trage la sort ca sa vina sau nu baieti.SI mie mi-ar placea sa nu vina si sa fie doar de fete dar sa vedem ce zic celelalte fete!Eu am ales sa nu vina dar depinde si de celelalte fete ce parere au ele despre asta cu baietii
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Joi Mai 08, 2008 8:16 pm

Dear Diary

Ce tare!Nu vor fi baieti si avem si un cort, plapume si cred ca ar trebui sa fie si o bataie cu perne.De ziua mea eu oi face petrecere in pijama.Deci CHely a vb cu tatal ei si dupa orele de la scoala ne duce cu BMW-ul lui pana la casa lui Chely ca-i foarte departe!Pe la marginea orasului Wink

Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Joi Mai 08, 2008 8:19 pm

Dear Diary

ce tare!vine si lyly si deci petrecerea e vineri la 16:30 Si sambata..vom merge in parcul Rozelor,cica e nou si furmos.Om vedea cum e.Eu sper sa fie frumos!Dar cred in continuare ca cea mai buna prietena a mea CHely este plina de idei super frumoase
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Joi Mai 08, 2008 8:28 pm

Dind

Super mega ptrecere!Bataie cu perne!Ne-am distrat de minune fara surorile noastre.Am fost in camera cu Chely si Lyly!Apropo de Lyly:E o fata super draguta si mi se pare foarte detreaba.Stelele au fost minunate si distractia a fost la amxim.
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Vin Mai 09, 2008 1:02 pm

Dear Diary

Astazi am iesit mai intai la o intalnire la ora 09:30 cu Heiden si dupaia am mers la o pizza PIZZA cu Chely si Lyly! super magician .A fost super distractiv si amandoua iesirile astea au durat cam 5 ore.Cea cu Heiden a fost foarte romantica si cea cu Chely si Lyly a fost foarte distractiva castigator
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Vin Mai 09, 2008 3:32 pm

Dear Diary

Maine este ziua Laviniei,verisoara mea.Sunt asa de Happy pentru ca maine va da o super petrecere cu prietenii mei si ai ei pe care-i are aici!Am sa o rog si pe Chely sa vina si poate cheers va veni impreuna cu sora ei .Ar fi bine sa vina cu sora ei pentru ca ea cu Anni si Andra vor fi cele mai mici si ca Andra si Anni sa nu fie singure poate vine si sora lui Chely
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Vin Mai 09, 2008 3:38 pm

Dear Diary

Am vorbit cu CHely si o aduce si pe sora ei si ea asteapta foarte mult ziua de maine ca si mie.Am uitat sa va spun despre Andra:ea e o fata de 15 ani si are un mic iubitel pe nume Tom si e o fata detreaba draguta si nu chiar asa de enervanta ca Anni cheers
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Vin Mai 09, 2008 3:49 pm

Dear Diary

Eu nu-i voi lua cadou Laviniei pentru ca atunci cand a venit stiam ca va veni si ziua ei si ia-m luat atunci cadoul si i la-m dat!Ia-m si zis pentru ca dupaia poate nu mai gaseam la tata ce vroiam eu
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Vin Mai 09, 2008 3:54 pm

Dear Diary

S-a dus si petrecerea asta si a fost super!Au fost doua torturi cu 2 etaje ,100 de invitati 3 fete mici(Anni,Andra,Katy) care sa-u inteles ca niste surori(m-a mir,Anni care nu se intelege aproape cu nimeni)
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Vin Mai 09, 2008 5:56 pm

Dear Diary

Astazi Anni si Andra sa-u cretat! Oh i'am happy .Stiam eu ca prieteniile lui Anni nu dureaza mai mult de 2 zile Friends .Ce tare!Si ghiciti pentru ce sa-u cretat!Au fost la cumparaturi si era o singura fustita care le placea la amandoua si sa-u certat amandoua tragand de ea care sa o ia 65265 . hopasus Eu cu Lavinia eram pe jos de ras cum se certau, se injurau, si noi eram spectatoare hopasus
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Vin Mai 09, 2008 6:36 pm

Dear Diary

Astazi am vorbit cu Chely si ea credea ca eu sunt suparata pe ea ca nu am mai vorbit de mult!Maine plec in Bulgaria si stau 2 luni si jumatate si nu o sa ma mai intalnesc cu prietenele mele(merg cu familia mea si familia verisorilor mei).Sunt foarte Happy pentru ca merg in Bulgaria dar sunt supy ca nu ma intalnesc timp de 2 luni si jumatate cu prietenele mele si mai ales cu Heiden Sonia diary - Pagina 4 77206 Sonia diary - Pagina 4 256990
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Vin Mai 09, 2008 6:53 pm

Dear Diary

As vrea foarte mult sa vina si Chely pentru ca eu si ea am fost ca 2 surori nedespartite.Si stau si mult:2luni si jumatate.Ce ghinion avem!Si la mn nu-i singura problema pentru ca cu Heiden nu ma pot vedea la fel ca si cu Chely:2 luni si jumatate fara prieteni ianafara de verisoare Wink
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Vin Mai 09, 2008 6:56 pm

Dear Diary

A vorbit si CHely cu parintii ei daca poate merge dar orice reaspuns ar fi fost eu nu o puteam lua!pentru ca nici noi nu putem sa o luam pentru ca nu avem loc in masina Nervos
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Vin Mai 09, 2008 6:59 pm

Dear Diary

Chely tot insita sa vina si ea si a reusit!E doar o mica problema.Eu nu stiu unde ma voi duce si ea nu are de unde sa stie in ce oras voi sta!Deci tot nu vom fi impreuna!Nici mama nici tata si verisorii mei nus tiu unde!Chiar nu stim!Mergem acolo si ne oprin si noi intr-un oras
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Vin Mai 09, 2008 8:59 pm

Dear Diary

Am ajuns in bulgaria.Nu am aflat exact numele orasului dar am sa-l aflu si numele pana la urma.Deci e suepr.Astazi am fost si pe plaja si ne-am distrat de minune.Ne-am stropit ne-am aruncat in nisip(aveam parul cu nisip).Am innotat si surorile noastre sa-u impacat fiecar spunand asta celelalte"Poti lua tu fusta aia", dar au spus amandoua odata Sonia diary - Pagina 4 992142
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Sam Mai 10, 2008 7:52 am

Dear Diary

Suntem tot in Bulgaria!Ce tare!Au trecut doar 3 zile! cheers .Aici e super tare:piscini,plaje,apa calda, hoteluri de 5 stele...!E minunat!Na-m vizitat Bulgaria in viata mea.Deabia am asteptat zilele astea si am venit aici pentru ca tata si mama vor sa faca niste super afaceri cu bulgarii cheers
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10Sam Mai 10, 2008 7:55 am

Dear Diary

Am niste vesti proaste!Sunt chiar foarte proaste.Dupa 2 luni si jumatate cand plecam din Bulgaria nu ne intoarcem in Bucuresti ci mergem in Italia.O nuuuu!Acolo vom sta 3 luni si poate(nu-s sigura) ne vom intoarce dupaia in Bucuresti.(Tata are multe afaceri de facut si o sa ne cam plimbam prin Romania) Dind
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sonia diary - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 4 Alarm-10

Sus In jos
 
Sonia diary
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4girls :: Sfarsitul :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: