4girls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4girls

un forum doar oentru fetele cool
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareCrazy-zone

 

 Sonia diary

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 5 Alarm-10Sam Mai 10, 2008 10:11 am

dear diary

Astazi am vorbit la telefon cu Chely si a ajuns si ea in Bulgaria dar ma-m uitat toata ziua dupa ea si nicio urma nici de ea nici de baieti si de familiile baietilor hopasus .Am sa mai caut si maine astazi(acum) mergem la o plimbare.
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 5 Alarm-10Sam Mai 10, 2008 10:13 am

Dear Diary

Ma-m intors de la plimbare si ghiciti vestea cea buna.Ma-m intalnit cu Chely si cu baietii.Heiden m-a imbratisat si ma sarutat hopasus .E foarte dragut.M-a bucur ca ne-am reintalnit si ca 5 luni si jumatate ne vedem. Wink .Totusi poate ca-n italia ei nu vor fi 7838645
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 5 Alarm-10Lun Mai 12, 2008 3:16 pm

Dear Diary

Acum este ultima zi in care stau in Bulgaria...pot spune ca aceasta luna a fost super...Heiden si cu mn am foat la multe intalnire...si cu Chely,Heiden si Albert am fost pe plaja...dar am petrecut mai mult timp cu verisoarele mele Wink .Maine plec in italia unde voi sta trei luni nu 2 si jumatate hopasus ...tata a facut niste afaceri super si pana acum a facut cam 10 milioane jumate hopasus
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 5 Alarm-10Mier Mai 21, 2008 12:59 pm

Dear Diary

Imi pare rau ca nu am mai scris in jurnal dar nu am mai avut timp pentru ca defapt nu la-m mai gasit.Am plecat din Bulgaria(suntem in Italia acum) si pe drum am vrut sa scriu ceva dar nu la-m gasit.La inceput ma-m intristat pentru ca acolo erau toate intamplarile mele bune si mai putin bune si eu le pierdusem. Sonia diary - Pagina 5 77206 .Dar pana la urma la-m gasit in bagajele Andrei dar ea defapt nu stia nik.Oare cine l-a pus??Am sa gasesc eu vinovatul dar mai tarziu ca ma duc la o plimbare cu Lavinia, Andra si Anni.Apropo de Lavinia si Andra:noi stam la ele acasa pentru ca ele aici in Italia locuiesc Sonia diary - Pagina 5 46817
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 5 Alarm-10Sam Mai 24, 2008 8:55 pm

Dear Diary

Astazi este ultima mea zi in care stau aici.Ma-m distrat si-mi pare rau sa plec mai ales ca plec fara verisoarele mele pentru ca ele raman(aici e casa lor).Deabia astept sa-mi revad toti prietenii din Bucuresti cheers
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 5 Alarm-10Mar Mai 27, 2008 7:39 pm

Dear DIary

Niste mici noutati pe care nu le-am spus...dupa intoarcerea mea din Italia am primit o petrecere surpriza...un bit nou Den se pare ca o iubeste pe Chely dar ea nu-l baga-n seama...o fata noua Madalyna(prietena de-a lui Chely) care se pare ca-l place pe Den care nici nu cred ca a observat-o...ce incurcatura cu dragostea asta...cam atata...mai revin... Wink
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 5 Alarm-10Mar Mai 27, 2008 8:05 pm

Dear Diary

O noua problema...cred ca urmeaza o despartire dureroasa...din cauza unui nou venit...toata ziua se tine de Chely...si ea nu este singura...Madalyna l-a lasat pe Den dar acum nu-l lasa pe Heiden...ce ma pot face...cum pot rezolva asta...am niste idei...maine avem examen la matematica...avem multe de repetat si de invatat...ma duc la ea sa o scot la plimbare(eu am invatat)...si asa nu o sa aiba timp sa invete...va pica examenul...si va ramane corigenta...hahaha...e sfarsitul anului...sunt examenele finale cheers
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 5 Alarm-10Mier Mai 28, 2008 6:46 pm

Dear Diary

Astazi a fost o zi libera fara scoala dar a fost trista 7838645 .Nu pot sa cred ca Heiden m-a tradat.Chely l-a vazut pe el cu Madalyn asa ca totul este pierdut.Tot ce era intre mine si Heiden este pierdut...chiar nu stiam ca poate face asta:468636:...nu vreau sa-l las asa pentru ca la-m iubit mult Sonia diary - Pagina 5 77206 Sonia diary - Pagina 5 699357 dar ii voi spune in fata totul
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 5 Alarm-10Mier Mai 28, 2008 7:16 pm

Dear Diary

Nu mai suport!!!Ia-m spus lui Heiden despre asta exact in fata lui Madalyn si dupa ce a auzit ea chiar s-a bucurat.El a incercat sa ma faca sa-l cred ca nu o place dar eu nu la-m crezut...vin putin mai tazriu pentru ca-mi suna telefonul
Sus In jos
pink`girl

pink`girl


feminin Numarul mesajelor : 585
stilul tau : Cool Girl
Puncte : 293
Monede : 2930
Data de inscriere : 26/04/2008

Sonia diary - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 5 Alarm-10Mier Mai 28, 2008 7:20 pm

Dear Diary

Sunt super Happy,la-m vazut in parc pe Heiden certandu-se cu Madalyn pentru ca din cauza ei,el m-a pierdut pe mine...cand am auzit am luat-o la fuga si la-m imbratisat + un sarut Sonia diary - Pagina 5 77206 Sonia diary - Pagina 5 410227 Sonia diary - Pagina 5 699357 ...e cel mai bun baiat din lume

Apropo la tel era CHely si mi-a zis ca s-a certat u Albert pentru ca el credea ca ea il place pe Den...ce ghinion...poate-l convinge Heiden ca nu este adevarat FLOARE
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sonia diary - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sonia diary   Sonia diary - Pagina 5 Alarm-10

Sus In jos
 
Sonia diary
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4girls :: Sfarsitul :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: